Слухай онлайн
Cуспільство

Львів'ян закликають продемонструвати культуру прибирання за тваринами

1/2
Зокрема, у суботу, 6 березня, за ініціативою радниці міського голови Ірини Оршак, у парку ім. І. Франка відбудеться акція "Я — відповідальний господар", до якої запрошують долучитись усіх охочих. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Також відділ промоції міста став ініціатором розробки макетів та розміщення соціальної реклами "Прибираймо за своїми улюбленцями", яку планують поширити на конструкціях зовнішньої реклами по Львову.

"Тема прибирання за своїми улюбленцями в парках, на вулицях, майданчиках чи доріжках на сьогодні у Львові є дуже актуальна. Ми знаємо, що є різні способи донести інформацію до господарів тварин, тому пропонуємо один з них, візуально-естетичний, який нагадує про важливість такого догляду за своїми тваринами для тих, хто забуває про це. І з великою повагою ставимось до тих, хто свідомо ставиться до цього питання, прибирає і показує приклад власної відповідальності!", — зазначила керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Тетяна Хабібрахманова.

До такої ініціативи відділу долучилась радниця міського голови Львова Ірина Оршак та запропонувала провести акцію "Я — відповідальний господар" і запросила усіх власників чотирилапих на прогулянку парком І. Франка, яка відбудеться у суботу, 6 березня, о 12.00 год. Зустріч біля головного входу (з вул. Січових Стрільців).

"З допомогою таких заходів львів'яни зможуть показати приклад, як діють справжні відповідальні господарі своїх домашніх улюбленців", — підсумувала Ірина Оршак.

Нагадаємо, що обов’язок господарів прибирати за своїми домашніми тваринами передбачений:

— Ухвалою ЛМР № 6225 від 23.01.2020 "Про затвердження Правил утримання і поводження з домашніми тваринами у м. Львові"

— Ухвалою ЛМР № 376 від 21.04.2011 "Про Правила благоустрою м. Львова"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ