Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’ян запрошують долучитись до осіннього висаджування дерев у Стрийському парку

Із 20 жовтня до 1 листопада у Стрийському парку будуть висаджувати дерева, на що виділили кошти з бюджету розвитку Львівської МТГ. До висаджування запрошують долучитись усіх охочих мешканців та підприємців.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Стрийський парк – є надзвичайним місцем, яке притягує до себе тисячі містян і гостей у будь-яку пору року. Правда ж, він чудовий? На жаль, цьогоріч під час негоди у парку було пошкоджено близько двохсот дерев, а тому ми поставили собі амбітну ціль висадити більше!» - розповідає директорка парку Олена Мазурик.

До адміністрації парку вже зголосилося багато благочинців, які купують саджанці. За допомогою консультантів з парку обирають найвідповідніші. Станом на зараз вже обрано понад 300 саджанців. Серед них: клен, липа, сосна, бук, граб, гіркокаштан, туї, вейгела, декоративні яблуні і груші. З рідкісних саджанців - тюльпанові дерева, гібіскус та магнолії. Особливим мешканцем парку стане ліквідамбар - дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. 

«Парк був висаджений ще у ХІХ столітті, і як кажуть, екологи був розрахований на сто років. Наше завдання - оновлювати його», - говорить Олена Мазурик.

Якщо ви хочете подарувати парку дерево, зголошуйтесь в адміністрацію парку за консультацією. Наразі ще потребують саджанців липи дрібнолистої, гіркокаштану, платану та декоративних шпилькових. 

Висадка дерев у парку триватиме з 20 жовтня до 1 листопада. Особливо запрошують долучитись до висадки у суботу, 23 жовтня, з 11.00 години. Зустрічаємось біля вхідної арки зі сторони вулиці Паркової.

Контактна особа: Уляна 098 715 87 30.

А загалом усіх охочих посадити дерево запрошують зголошуватись та заповнювати форму за посиланням: 

https://forms.gle/TrtLippWZ6hKbsWv6

Інтерактивна карта висадки дерев: 

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1oSk8pRfAL1_NimNQR4sIAc0b5MPa56iI&

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ