Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’ян запрошують долучитись до толоки на зеленій зоні Цитадель

Уже цієї суботи, 10 липня, о 10:00 Львівська міська рада та компанія GlobalLogic за підтримки радіо FM Галичина запрошують усіх небайдужих львів'ян на прибирання у зеленій зоні Цитадель. Про це повідомили 5 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Для організації прибирання буде використано повністю безкоштовний оновлений мобільний додаток EcoHike від GlobalLogic.

"Зелена зона на Цитаделі - досить забуте і занедбане місце в самому центрі Львова. Лише разом ми можемо почати повертати його львів'янам і зробити парком", – розповідає Олександра Сладкова, начальниця управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Оновлений функціонал EcoHike дає можливість не лише створювати та прибирати мітки, але й організовувати масові заходи з прибирання сміття. Сьогодні додаток не має аналогів в Україні та вже об'єднує тисячі небайдужих людей для прибирання забруднених територій.

"GlobalLogic, як соціально-відповідальна компанія, активно підтримує ініціативи, що стосуються соціального життя суспільства. Ми віримо, що з допомогою додатку EcoHike ми зробимо Україну чистішою", – розповідає Ігор Костів, молодший віце-президент GlobalLogic.

Напередодні на інтерактивній мапі у додатку EcoHike з’являться відмітки із забрудненою територію, яку учасники зможуть прибрати.

"Сьогодні особливо важливо турбуватися про своє навколишнє середовище, адже це, перш за все, запорука нашого здоров’я та здоров’я наших дітей. Ми родинне радіо, тому закликаємо всією родиною слухачів FM Галичина прийти у парк Цитадель і долучитися до масштабного прибирання разом з GlobalLogic. Екосвідомість – це і важливо, і цікаво, і те, що справді круто", – закликала бренд-менеджерка FM "Галичина" Роксолана Мудрак.

Особливості додатку EcoHike:

  • Цей додаток не має аналогів в Україні та вже об'єднує тисячі небайдужих людей для прибирання забруднених територій.

  • EcoHike працює навіть без доступу до інтернету. Мапу території, яку ви плануєте прибрати, можна завантажити заздалегідь, а будь-які створені чи оновлені мітки з'являться у системі відразу після підключення вашого смартфону до інтернету.

  • EcoHike є безкоштовний для всіх користувачів та працює на платформах Apple iOS та Google Android.

  • В EcoHike можна не лише створювати та прибирати мітки, але й організовувати масові заходи з прибирання сміття.

Долучитись до спільної події можна за посиланням.

Завантажуйте EcoHike та почніть використовувати його вже сьогодні:

Прибирання лісопарку відбудеться із дотриманням соціальної дистанції та інших протиепідемічних заходів.

Довідка

Додаток EcoHike розроблений інженерами GlobalLogic. GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу в різних галузях, компанія допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 та 2021 роках GlobalLogic посідає перші місця у провідних рейтингах “Найкращий роботодавець” у категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від EY, а також “Репутаційні активісти” від PR-Service.

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Компанія ділиться своєю глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа і розваг, промисловості і напівпровідників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ