Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львів'ян запрошують на лекцію про засновника ПЛАСТу на Дрогобиччині

В четвер, 21 березня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція зберігача фондів ДІКЗ Нагуєвичі, аспіранта Кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін ДДПУ ім. І.Франка Назарія Юрчишина "Михайло Мінчак - пластун, стрілець, штурмовик".

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Державного історико-культурного заповідника "Нагуєвичі" та Львівського палацу мистецтв.

Лекція присвячена несправедливо забутій постаті Михайла Мінчака- засновника ПЛАСТу на Дрогобиччині, січового стрільця і одного з перших в 20ст. командирів штурмових підрозділів в українському війську.

Ви дізнаєтесь про генезу і перші кроки ПЛАСТу в Дрогобичі, участь вихідців з Дрогобиччини в Легіоні Українських січових стрільців, перипетії бойового шляху простих січовиків, унікальні краєзнавчі матеріали, невідомі фото і документи, які допомагають краще зрозуміти добу Перших визвольних змагань та багато іншого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ