Слухай онлайн
Cуспільство

Львів'янам нагадали про заборону піротехніки і штрафи

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре нагадує про необхідність дотримання тиші у святкові дні, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

В мерії нагадують, що у Львові діє ухвала від 17.12.2015 року №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова». Тож львів’ян та гостей міста категорично просять обмежити використання піротехніки під час святкувань. Адже вибухи і спалахи негативно позначаються на здоров’ї бійців, які повернулися із зони бойових дій.

Мерія звертається також до суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності – не  реалізовувати феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв, до керівників закладів ресторанного господарства – під час проведення святкових заходів не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних виробів.

Відповідно до ст. 195-6 КпАП, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ