Львів'янка Тетяна Кіт не потрапила у втішні сутички Олімпійських ігор

Українська борчиня зберігала шанси на боротьбу за "бронзу", але туди не потрапила. Про це інформують у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській області.
Тетяна Кіт

У Токіо завершився півфінальний поєдинок борчинь вагової категорії до 57 кг між американкою Гелен Мароуліс та японкою Рісако Кавай - двох олімпійських чемпіонок Ріо-2016 у категоріях, відповідно, до 53 кг і до 63 кг. Сподівання українських уболівальників було на те, що переможе і вийде у фінал американка, тим самим дасть шанс Тетяні Кіт через втішні сутички поборотися за "бронзу". Але вони не справдилися: з рахунком 2:1 виграла сутичку японська спортсменка.

Таким чином, Тетяна Кіт завершує змагання в Токіо, провівши на турнірі дві сутички: в 1/8 фіналу львівська борчиня на туше перемогла представницю Тунісу Сівар Бусетту, а в 1/4 фіналу з рахунком 0:8 поступилася Мароуліс.