Слухай онлайн
Політика

Мальський взяв участь у Стратегічній сесії із розвитку туризму Львівщини

Маркіян Мальський під час стратегічної сесії
Маркіян Мальський під час стратегічної сесії "Великі цілі - досяжні"
У Львові відбулась стратегічна сесія
У Львові відбулась стратегічна сесія "Великі цілі - досяжні"
У Львові відбулась стратегічна сесія
У Львові відбулась стратегічна сесія "Великі цілі - досяжні"
1/3
Про туристичну привабливість Львівщини та розвиток туризму в області говорили 17 грудня під час Стратегічної сесії "Великі цілі - досяжні". Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Захід відбувся в Open space "Happy Hub".

Як йшлося під час заходу, туристична привабливість є однією із п'яти стратегічних цілей Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року. Відтак, стратегічну сесію провели з метою напрацювання ідей розвитку та промоції туристично-курортного потенціалу Львівщини на 2020.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський разом з дружиною.

"Туризм є одним з пріоритетів над якими працює Львівська ОДА, а управління туризму та курортів реалізовує цікаві та креативні ідеї для його популяризації. Наша земля, зокрема Львівщина, має величезний потенціал для розвитку туризму, адже ми маємо чимало здобутків та переваг, які є так званими туристичними магнітами. Це і об’єкти спадщини ЮНЕСКО, бальнеологічні курорти, медичний туризм. А вже від нас з вами залежить, як правильно скористатись цим",-  зазначив очільник області.

Також Маркіян Мальський побажав учасникам сесії плідних напрацювань, спрямованих на розвиток галузі.

Учасники сесії, а це представники управління туризму та курортів, туристичного бізнес середовища, експерти у сфері туризму, активні туристи - мешканці Львівщини, працювали у 4 фокус-групах "Промоція Львівщини 2020: нові креативні та ефективні рішення", "Аналітика та статистика сфери туризму: визначення туристичної привабливості Львівщини", "Проекти розвитку туризму", "Види туризму: головні акценти 2020".

По завершенні роботи ментор кожної з груп презентував її напрацювання-підсумки обговорення.

"Зустріч передбачає залучення досвіду всіх учасників туристичного ринку з метою конструктивного шторму для появи нових ідей розвитку і промоції туристичного та курортного потенціалу Львівщини на наступний рік", - розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, розвиток туризму в Карпатському регіоні обговорили на конференції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");