Слухай онлайн
Cуспільство

Майже дві третини українців не планують відпочивати влітку

За результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, 64% українців не будуть відпочивати влітку 2018 року. Про це йдеться у прес-релізі КМІС.

Зазначається, що станом на другу половину травня 2018 року, 64% українців не планують відпочивати влітку. У 2017 році цей показник був дещо нижчий — 59%.

Водночас зменшилася кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати — 22% у 2018 році проти 24% у 2017-му.

Завдяки введенню безвізового режиму з Євросоюзом кількість респондентів, які планують відпочивати за кордоном, у 2018 році зросла до 4%. За даними КМІС, цей показник багато років не перевищував 2%.

Найпопулярнішим напрямом відпочинку в українців стали «Карпати та інші місця України» — 8%. На другому місці відпочинок на дачах та заміських будинках (7%). Далі йдуть відпочинок за кордоном (4%) та у родичів (4%).

Їхати до Криму, як і у 2017 році, планує 1% респондентів. 12% з тих, хто планує відпустку, досі не визначилися з місцем відпочинку.

Опитування проводилося з 18 по 30 травня 2018 року у всіх регіонах України, крім анексованого Криму. У Донецькій та Луганській областях опитування проводилося тільки на підконтрольній українському уряду території.

«Методом особистого інтерв’ю опитано 2025 респондентів, що мешкають у 108 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років», — йдеться у повідомленні.

Вероятно

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ