Слухай онлайн
Здоров'я

Медики лікарні швидкої допомоги врятували життя 36-річному чоловікові

Медики лікарні швидкої медичної допомоги Львова врятували життя 36-річному чоловікові, який звернувся до лікарів зі скаргами на запаморочення та загальну слабкість. Про це повідомили 30 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

"З дитинства пацієнт страждає на підпечінкову портальну гіпертензію, тобто порушення кровотоку через блокування просвіту згустком крові. І йому кілька разів проводили лігування стравоходу - ліквідацію варикозно розширених вен.

Зважаючи на все це, а також скарги чоловіка, наші спеціалісти в невідкладному порядку провели гастроскопію. Таким чином виявили варикозне розширення вен у дванадцятипалій кишці. Хоча подібне в медичній практиці трапляється рідко", - повідомили в лікарні швидкої допомоги.

Стан пацієнта був загрозливим для його життя та вимагав негайного втручання. Тому хірурги-ендоскопісти провели ендо- та паравазальну склеротерапію. Тобто у підслизовий шар поруч із веною та у саму вену ввели спеціальний розчин, тим самим зупинивши кровотечу.

"На щастя, наш пацієнт вчасно звернувся за допомогою. Адже колосальний досвід наших спеціалістів та новітнє сучасне обладнання дає змогу проводити такі складні операції. Варто пам'ятати: внутрішні кровотечі – це вкрай небезпечно й може становити серйозну загрозу для життя. Та найгірше те, що часто вони не супроводжуються жодними симптомами. Тож вкотре наголошуємо про важливість планових обстежень та вчасного звернення до лікарів", - наголосили в лікарні швидкої допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ