Слухай онлайн
Політика  |  Кримінал

Мера Запоріжжя допитали у справі кримінального авторитета

У суботу мер Запоріжжя Олександр Сін був допитаний в УБОЗ в якості свідка у справі запорізького бізнесмена Євгена Анісімова.

Як повідомляє "Голос Запорожья", Сін прибув до УБОЗ один і відмовився відповідати на питання журналістів. На вході в УБОЗ мер пред'явив свою повістку на допит і пройшов в будівлю.

Як зазначає видання, Сін зайшов в будівлю УБОЗ близько 10 години ранку, а вийшов звідти о 14:51, таким чином провівши на допиті близько 5 годин.

На питання про те, чи буде він провідувати Євгена Анісімова в СІЗО, Сін зазначив: "А як це стосується моєї професійної діяльності?".

Напередодні стало відомо, що Сін викликаний на допит до місцевого Управління по боротьбі з організованою злочинністю в якості свідка у справі кримінального авторитета "Анисима", якого влада Запоріжжя називала "соціально відповідальним" бізнесменом і меценатом численних заходів.

За словами Сіна, "ані він, ані органи влади не є фіскальним або перевіряючим органом, не вивчають фінансовий стан бізнесменів, тому не знають про джерела фінансування Євгена Анісімова".

Також мер Запоріжжя зазначив, що не має офіційної інформації від міліції "про походження мішків з грошима, маркованими назвами комунальних підприємств міста, які нібито були виявлені під час обшуку в офісі затриманого бізнесмена Євгена Анісімова", тому не може пояснити їх походження.

Крім того Сін підкреслив, що "сам Анісімов не впливав на кадрові призначення керівників комунальних підприємств міста, оскільки він не є тим суб'єктом, який бере участь у даному процесі".

За словами Сіна, причини затримання Анісімова йому відомі лише зі ЗМІ.

Запорізький бізнесмен Анісімов був затриманий в аеропорту "Бориспіль" 21 жовтня за підозрою у вимаганні на підставі кримінального провадження за ч.4 ст.189 Кримінального кодексу України (вимагання).

Санкція статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі. У повідомленні МВС про затримання заарештований був названий кримінальним авторитетом на прізвисько Анісім.

Анісімов рішенням суду був взятий під варту на 2 місяці - на час досудового слідства. Після суду Анісімов був етапований до Києва.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ