Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Метушню навколо пам’ятника Сталіну розіграли заради «Свободи», – політтехнолог

Політтехнологі Олег Медведєв вважає, що з самого початку веремії навколо пам'ятника Сталіну розіграна іншими людьми заради "Свободи".

Про це він пише у блозі на УП.

«Кілька десятків активістів пікетували якусь державну установу в Запоріжжі. Я не пригадую, щоб якась інша партія з таким відверто ніяким інформаційним приводом потравляла в основний вечірній випуск новин на великому телеканалі.

Але є така партія! І є такий канал!

Ця патологія давно стала нормою для партії "Свобода" та її головного інформаційного спонсора каналу "Інтер".

З самого початку веремії навколо пам'ятника Сталіну мене не покидало відчуття, що йдеться про технологію, яка розіграна не лише "Свободою" і не стільки нею, скільки іншими людьми заради "Свободи".

В 2002 році у Франції до другого туру разом із Жаком Шираком несподівано вийшо Жан Марі Ле Пен. І Ширак, який в першому турі ледве нашкріб 20%, у другому тріумфував майже на всі 80.

В Україні є охочі повторити цей сценарій для Януковича. Тому одночасно для першого туру Тягнибоку створюють умови стати героєм Західної України, а для другого – роблять з нього пугало для Сходу та Півдня. Указ Януковича по Бандері, якого настільки давно вже чекали, що він став цілком несподіваним, – так само пас спаринг-партнеру Віктора Федоровича Олегу Ярославичу.

Ні, щось таки є символічне в тому, що до "Свободи" вступив повний тезка Януковича. Бог шельму мітить», – написав Медведєв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ