Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Міністерство освіти розпочала активну співпрацю з Радою Європи

Учора, 2 березня, делегація Міносвіти на чолі з генеральним директором директорату європейської інтеграції Олександром Пижовим провела робочі зустрічі у штаб-квартирі Ради Європи (місто Страсбург, Французька Республіка).

Українська делегація ініціювала новий проєкт Ради Європи в Україні з метою імплементації всіх освітніх активностей Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та реконструкція» на 2023-2026 рр. та орієнтувала партнерів стосовно пріоритетів освітньої політики України. Після схвалення цієї ініціативи сторони домовилися про подальші кроки її реалізації. 

Також учасники зустрічі домовились про розширення спільної діяльності у сфері юридичної освіти, забезпечення гендерної рівності в освіті та ролі освіти у процесі запобігання насильства за ознакою статі. Під час робочого візиту додатково обговорили важливість історичної та мовної освіти, зокрема їхню роль у протидії військовій агресії російської федерації. 

Сторони погодили продовження тісної співпраці, проведення регулярних зустрічей та спільних заходів з метою ефективної реалізації поставлених цілей та завдань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ