Слухай онлайн
Політика

Міністр оборони України провів зустріч з Міністром національної оборони Польщі

Фото: МОУ
Фото: МОУ
Фото: МОУ
Фото: МОУ
1/2
Сьогодні, 12 лютого, в ході робочого візиту української делегації до штаб-квартири НАТО, Міністр оборони України Андрій Загороднюк зустрівся з Міністром національної оборони Республіки Польща Маріушем Блащаком. Про це інформує прес-служба МОУ.

Основною темою зустрічі стало обговорення поточних напрямків співробітництва між оборонними відомствами двох країн. В цьому контексті сторони наголосили на подальшому розвитку військово-політичного співробітництва та важливості ролі Польщі у процесі отримання Україною Партнерства розширених можливостей НАТО (Enhanced Opportunity Partnership).

Міністри обмінялися думками щодо подальшого застосування спільного підрозділу литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького (LITPOLUKRBRIG), а також підготовку українських підрозділів в рамках "Багатонаціональної тренувальної місії – Україна" (Joint Multinational Training Group - Ukraine).

Крім того, в ході зустрічі сторони висловили своє бачення щодо перспективних напрямків співробітництва, серед яких, зокрема посилення безпеки в Азово-Чорноморському регіоні, розвитку співпраці в технологічних проектах, протистояння гібридним загрозам та обмін інформацією щодо безпекової ситуації в прикордонних районах, а також у військово-історичній сфері.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Міністр оборони України прибув з робочим візитом до штаб-квартири НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ