Слухай онлайн
Економіка

Міськрада візьме 25 мільйонів гривень кредиту на погашення заборгованості за газ

Міськрада братиме кредит на погашення заборгованості на газ. Сьогодні, 28 грудня, на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за те, щоб дозволити мерії взяти 25 млн грн кредиту, який має бути повернений за рахунок проплати мешканцями Львова за теплоенергію за грудень.
25 млн грн кредиту братимуть під заставу фактичного всього майна теплового господарства Львова, зокрема, ТЕЦ-1 ТЕЦ-2 та котелень. Депутатський корпус довго дискутував з цього питання, і воно пройшло лише за другим голосуванням. Як повідомив начальник управління інженерного господарства Іван Онисковець, станом на 26 грудня заборгованість за газ Львова становить 42 млн грн. За його словами, як правило, за останній місяць року львів’яни проплачують аж до лютого, отож якщо не взяти цього кредиту, то може виникнути така ситуація, що ДК „Газ України” перекриє Львову газ.
Як додав Микола Одуха, те, що депутати дадуть дозвіл взяти кредит, то це не означає, що мерія одразу понесе гроші в „Газ України”, просто за ухвалою міської ради вона матиме змогу вести переговори з банками та безпосередньо з ДК „Газ України”. Депутати ЛМР протестували ж проти того, що це рішення не пройшло попереднього обговорення в профільних комісіях, і пропонували перенести його на наступну сесію, однак Садовий наголосив, що це надзвичайно важливе питання, і поки воно не буде вирішене, він не закриє сьогоднішньої сесії. Після довгих дискусій міський голова та депутати зійшлися на тому, що міський голова поставить свій підпис під ухвалою тільки в тому випадку, якщо її завізує депутатська комісія з питань бюджету, комісія з питань інженерного господарства та комісія з питань економічної політики.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...