Слухай онлайн
Cуспільство

Міжнародний фонд "Відродження" проводить низку конкурсів

Як повідомило 28 березня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, міжнародний фонд ʺВідродженняʺ проводить конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проєкти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами.

Проєктні пропозиції подаються українською мовою.

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян, надати фінансування проєктам направленим на підтримання ініціатив із взаємодопомоги та розвитку критичного мислення.

Завдяки підтримці, громадські організації, які реалізовують проекти та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пропонуємо Вашій увазі наступні конкурси:

Міні-гранти для втілення ідей з розвитку критичного мислення. Термін подачі заявок: 05.04.2020. Максимальний розмір мані-гранту: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням.

ʺЛюдяність і взаємодопомогаʺ: гуманітарна ініціатива проти пандемії. Термін подачі заявок: заявки приймаються постійно і розглядаються в порядку надходження. Середня вартість проектів становить 50 тис. грн.

Деталі за посиланням

Конкурс ідей для партнерства в ініціативі ʺКраудфандінг для медіаʺ. Термін подачі заявок: 15.04.2020. Максимальна сума дофінансування: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням.

Конкурс ідей для партнерства в ініціативі ʺКраудфандінг для соціального підприємництваʺ. Термін подачі заявок: 15.04.2020. Максимальна сума дофінансування: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням.

Конкурс ідей для партнерства в краудфандінговій ініціативі ʺКультура. Спільнотаʺ. Термін подачі заявок: 15.04.2020. Максимальна сума дофінансування: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням.

З усіма питаннями щодо конкурсу ви можете писати на електронну пошту або або на фейсбук-сторінку Фонду. (активне посилання

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, стартував конкурс українсько-чеських науково-дослідних проєктів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");