Слухай онлайн
Cуспільство

Молодь Львівщини запрошують взяти участь у Єврошколі-2021

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року. Про це повідомили 16 лютого Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Мережа випускників налічує вже понад 1400 осіб.

Проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізовують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

У 2021 році заплановано такі 12 навчальних онлайн-модулів EU Study Days:

 • 1. Взаємовідносини Україна-ЄС.

 • 2. Основні компоненти європейської інтеграції України: імплементація Угоди про асоціацію, допомога ЄС, можливості програм ЄС.

 • 3. Запобігання дезінформації/боротьба з фейками.

 • 4. Цифровізація: політика ЄС, кібербезпека, цифрові права.

 • 5. Європейські цінності та ідентичність.

 • 6. Зелений курс та екологічна трансформація.

 • 7. Регіональний розвиток, реформа місцевого самоврядування та децентралізація.

 • 8. Східне партнерство.

 • 9. Відповідь ЄС на конфлікти.

 • 10. Міграція та управління кордонами.

 • 11. Побудова кар’єри в ЄС: навички та можливості.

 • 12. Інформаційна та комунікаційна політики.

Також учасники Єврошколи представлять власні мініпроєкти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, комунікацію, запобігання дезінформації тощо. Ці мініпроєкти реалізовуватимуться спільно з представниками Мереж ЄС (євроклубами, інформаційними центрами ЄС, експертами Team Europe Ukraine, випускниками EU Study Days, Erasmus+, College of Europe).

Учасниками Єврошколи-2021 можуть стати студенти та випускники закладів вищої освіти України насамперед з таких спеціальностей: міжнародні відносини; міжнародне та європейське право; європейські студії; міжнародна економіка та торгівля; фінанси; бізнес; політологія; право; філософія; історія; соціологія; культурологія; журналістика.

Крім того, взяти участь можуть студенти і випускники інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією. Знання англійської мови є обов'язковим. Для участі у відборі потрібно до 23:00 1 березня 2021 року заповнити заявку за посиланням

Відбір відбуватиметься в два етапи: I етап – відбір за анкетами до 5 березня; II етап – онлайн-тест з метою перевірки знань на європейську тематику, а також (у разі необхідності) онлайн-співбесіда з метою перевірки рівня володіння англійською мовою.

Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 10 березня 2021.

Більше інформації про відбір – на сайті Представництва ЄС в Україні. Додаткову інформацію можна також отримати в організації-виконавця проєкту: ГО «Молодіжна альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна, тел.: +38 097 280 84 88, e-mail: youth.alternative.ua@gmail.com).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ