Слухай онлайн
Культура

Музей Івана Франка у Львові очолить Богдан Тихолоз

Богдан Тихолоз переміг у відкритому конкурсі на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка». Таке рішення ухвалила конкурсна комісія під час засідання сьогодні, 2 березня. Про це повідомила прес-служба Львівської облради.
фото: ФБ Bohdan Tykholoz

За Богдана Тихолоза проголосувало  більшість членів комісії.

Як зазначалося, на цю посаду претендувало троє кандидатів: Богдан Тихолоз, Роман Горак, Галина Корнєєва. Вони представили свої програми та візію розвитку музею.

Відтак кандидатуру Богдана Тихолоза рекомендуватимуть затвердити на сесії Львівської обласної ради  у вівторок, 7 березня.

Довідка.

Богдан Тихолоз має повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література», кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник зі спеціальності «Українська література», член національної спілки журналістів України, член Наукового товариства ім. Шевченка, лауреат премії Національної академії наук України для молодих вчених, лауреат премії облдержадміністрації та обласної ради. На даний час доцент кафедри теорії і практики журналістики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...