Слухай онлайн
Економіка

МВФ перегляне прогноз зростання світової економіки

Міжнародний валютний фонд готується підвищити прогноз зростання світової економіки, заявила директор-розпорядник фонду Крістін Лагард. "Ми переглянемо у бік підвищення прогноз глобального економічного підйому приблизно в найближчі три тижні", - цитує Лагард агентство Bloomberg.

Така думка контрастує з жовтневими оцінками стану глобальної економіки - тоді МВФ знизив прогноз зростання світового ВВП на 2014 рік.

Тим часом у грудні Лагард заявила, що експерти фонду стали "набагато більш впевненими у перспективах американської економіки у 2014 році. Поточний прогноз МВФ оцінює зростання світової економіки цього року на рівні 3,6%.

Лагард зазначила також, що економічний підйом у розвинених країнах підвищує загрозу виникнення турбулентності на розвинених ринках, що може вплинути на ринки, що розвиваються.

"На тлі нормалізації фінансових умов у розвинених країнах ризик підвищення волатильності на фінринках може створити нові загрози для ринків, що розвиваються", - зазначила вона.

Фондові ринки вже позитивно відреагували на цю заяву голови МВФ. "Позитивні дані про торговий баланс США, а також плани МВФ підвищити прогноз зростання світового ВВП показують, що глобальна економіка знаходиться на шляху до відновлення", - заявив аналітик SMBC Nikko Securities у Токіо Хіроїчі Нісі.

DT.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ