У Архікатедральноум соборі Св. Юра 19 січня відбулась урочиста Архієрейська Літургія з нагоди свята Богоявлення Господнього, повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Участь у Літургії взяв голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк: «Хочу привітати всіх зі святом Водохреща. Кожен раз це свято несе нам очищення душі, посилання віри, зміцнення родини Бажаю Вам міцного здоров’я, душевного спокою».
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ