Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Минулої доби обмеження споживачів застосовувалися в меншому обсязі, ніж прогнозувалося

Минулої доби обмеження споживачів застосовувалися в меншому обсязі, ніж прогнозувалося; через негоду знеструмлено 16 населених пунктів. Про це повідомили в Міністерстві енергетики України.

ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ

Минулої доби застосування обмежень споживачів планувалося з 16:00 до 24:00 по всій Україні. Але завдяки злагодженій роботі енергетиків та зниженню навантаження через зменшення споживання обмеження були скасовані о 21-й годині у всіх регіонах.

У денні години Україна на запит польської сторони отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.

За прогнозом сьогодні застосування обмежень не передбачається.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

На Дніпропетровщині енергетики повернули світло понад 26 тисячам родин, які напередодні знеструмлювалися через ворожі обстріли.

У Чернігівській області внаслідок двох ворожих обстрілів було знеструмлено 1988 абонентів у 20 населених пунктах Новгород-Сіверського району.

На Донеччині через бойові дії відключалась повітряна лінія оператора системи розподілу. Споживачі не знеструмлювалися.

У Харківській області внаслідок ворожих обстрілів  пошкоджено газопроводи в одному з населених пунктів Харківського району. Без газопостачання залишились 125 абонентів.

СТАН МЕРЕЖ

Минулої доби вдень у східному регіоні з технологічних причин відключалась високовольтна повітряна лінія. При цьому від енергосистеми України тимчасово відключалось енергогенеруюче підприємство – без втрати живлення власних потреб. Причини відключення з’ясовуються.

НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Через негоду на ранок залишалися знеструмленими 16 населених пунктів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській та Запорізькій областях.

ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – понад 26 000 МВт*год. Експорту не передбачається.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ