Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Мирослав Герцик впевнений у можливостях Львова приймати „Євро-2012”

Приймати чемпіонат Європи із футболу у 2012 році Львів поки що не готовий, повідомив у коментарі «Гал-info» ректор Львівського державного інституту фізичної культури Мирослав Герцик. Проте ректор впевнений, що у міста є достатньо часу і можливостей якнайкраще підготуватись до цього турніру.

 «У мене є певний сумнів, чи готові ми зараз приймати Європейську першість. Однак я переконаний, що у Львова є все, щоб встигнути підготуватись, і на високому рівні провести Чемпіонат», - сказав Мирослав Герцик.
 Задоволений Мирослав Герцик і місцем, яке вибрали для будівництва стадіону для Євро-2012. «Це хороше місце. Воно на окраїні Львова, і туди є багато під’їздів», - пояснив ректор. Головним конкурентом України на конкурсі ректор Львівського державного інституту фізичної культури назвав Угорщину. 
Нагадаємо, вчора до Львова приїхала делегація УЄФА, яка перебуватиме в Україні з оглядовим візитом в рамках участі України і Польщі в тендері за право приймати фінальний турнір чемпіонату Європи-2012 року з футболу 13-16 вересня 2006 р. У складі делегації: член комітету змагань національних збірних Гері Бін, директор відділу професійного футболу Джорджіо Марчетті, голова відділу змагань національних збірних Мікаель Зальцер, менеджер змагань УЄФА ЄВРО Кристоф Йонг, координатор змагань УЄФА ЄВРО 2008 Бруер Маріон-Ніколь, голова відділу УЄФА з проведення заходів Майк Кісс. 
 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...