Слухай онлайн
Cуспільство

Вибори 2019: МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів

МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на вибори Президента України. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Враховуючи те, який галас викликало рішення ЦВК закрити виборчі дільниці у РФ, маю дещо додати до цієї дискусії. Кілька днів тому, як і належить, спрямував листа до Директорки Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір із запрошенням направити спостережну місію на президентські вибори в Україну. Серед інших цілком стандартних речей, зауважив, що МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів. Вважаю це необхідним, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора та окупанта.До речі, таких прецедентів чимало у практиці ОБСЄ", - заявив Клімкін у своєму Facebook.

"А той, хто вбачає можливим демократичне волевиявлення в Росії під парасолькою ФСБ без ризику для виборців нехай відстоює свою точку зору у правовому полі, як і годиться у правовій державі. Якщо комусь кортить поспекулювати навколо начебто використання «адмінресурсу», раджу згадати, що у 2004 році дехто наголошував на необхідності відкриття понад 300 (!) виборчих дільниць в Росії, і серйозно над цим працював.Поновлюю своє запрошення до дискусії для тих, хто її щиро прагне. Без маніпулятивних гасел та спекуляцій", - добавив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ