Слухай онлайн
Cуспільство

На Донбасі продовжується контроль якості розмінування територій

Міністерством оборони України продовжується робота з реалізації доручення Кабінету Міністрів України щодо очищення територій Донецької та Луганської областей від вибухонебезпечних предметів. Про це інформує прес-служба МОУ.

Так з 4 червня інспекційна група з м. Кам’янець-Подільський проводить зовнішній контроль якості розмінування територій. Загалом заплановано здійснити перевірку 27 очищених від вибухонебезпечних предметів ділянок.

Наразі зазначеною групою контролю якості успішно завершено перевірку п'яти ділянок в населених пунктах Красний Деркул (313 724 м2), Широкий - 1,2,7 та 8 (111 223м2), про що було складено акти контролю якості розмінованих територій, якими гарантовано подальше безпечне використання зазначених територій.

Крім того, на сьогоднішній день розпочато зовнішній контроль якості розмінування територій у населеному пункті Зоря Нікольського району Донецької області, загальна площа яких складає 95 692 м2.

Здійснення зазначених заходів є обов’язковим елементом гуманітарного розмінування та надає впевненість у подальшому безпечному використанні очищених земель.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ