Слухай онлайн
Cуспільство

На горі Піп Іван відновили рятувальні роботи

24 лютого відновились аварійно-рятувальні роботи по спуску туристів з гори Піп Іван на Прикарпатті. Про це повідомили у прес-службі ДСНС України

Відновлено проведення аварійно-рятувальних робіт на горі Піп Іван.

Для проведення заходів з супроводу групи туристів до підніжжя гори залучено рятувальників Івано-Франківського, Косівського та Верховинського ПРВ СПРЧ АРЗ СП в кількості 34 чол. о/с та 6 од. техніки.

Нагадаємо, 22 лютого о 20 год. 30 хв. до 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи ПРВ с. Явірник СПРЧ АРЗ СП (г. Піп Іван) звернулась група туристів в кількості 8 чоловік, які рухались на гору Піп Іван-Чорногірський, про надання допомоги. 

Двоє туристів загинули на горі Піп Іван

О 13 год. 30 хв. рятувальною групою розпочато транспортування на спеціальних ношах з гори Піп Іван двох туристів, які найбільше потребують допомоги. На посту з рештою туристів залишилися три рятувальники Явірницького  ПРВ та 1 волонтер.

 15 год. 45 хв. з вершини гори Піп Іван до урочища Погрілець гірські рятувальники транспортували та передали бригаді швидкої медичної допомоги першого потерпілого.

О 16 год. 19 хв. гірськими рятувальниками передано працівникам швидкої медичної допомоги другого потерпілого туриста з гори Піп Іван. 

Потерпілих з гіпотермією та обмороженням кінцівок і обличчя направлено у Верховинську ЦРЛ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ