Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині діє обмеження руху великогабаритного транспорту у спеку

З 1 червня у Львівській області обмежили рух автотранспортних засобів загальною масою понад 24 тони та навантаженням на вісь 7 т з 10:00 год до 22:00 год включно (при температурі повітря вище 28 градусів). Водіям нагадують про дотримання правил руху. Про це повідомили 18 червня Гал-інфо у пресслужб ЛОДА.
Фото: Depositphotos

"З метою збереження дорожнього покриття та підтримки дорожніх організацій в питанні збереження автомобільних доріг загального користування при температурі повітря понад +28 С з початку червня видано розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про обмеження проїзду великовагового автотранспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

"На автомобільних дорогах загального користування державного значення області визначили понад 50 майданчиків відстою великовагового транспорту, а також встановили відповідні заборонні та попереджувальні дорожні знаки", - додав Юрій Бучко.

Фото: Depositphotos

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ