Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині для дітей-сиріт придбають ще два житлових об’єкти

У межах обласної програми на Львівщині для дітей-сиріт придбали 25 житлових об’єктів. Про це повідомили 24 листопада Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Дві квартири для двох-дітей сиріт на Львівщині придбають за майже 1 мільйон 46 тисяч гривень.

Таке рішення сьогодні, 24 листопада, прийняли на засіданні Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області, під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

Житлові об’єкти знаходяться у місті Стрию та місті Броди. На їх придбання з обласного бюджету скерували 563 тисячі гривень. Решта коштів – співфінансування з місцевих бюджетів.

«Ухваливши сьогодні  рішення про придбання двох квартир для дітей-сиріт ми розподілили всі кошти, що були передбачені на придбання житла у межах обласної програми. З обласного бюджету  на купівлю квартир чи будинків цього року скерували 7 мільйонів гривень. Я радий, що діти, які в житті не могли сповна отримати родинне тепло, сьогодні відчувають підтримку з боку влади», – зазначив Юрій Холод.

Як розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, цього року у межах обласної програми для 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування загалом придбали 25 житлових об’єктів за майже 13 мільйонів гривень.

Співфінансування з місцевих бюджетів склало 5 мільйонів 842 тисячі гривень.  

«Сподіваюся, що у наступному році спільно з депутатським корпусом нам вдасться залучити не менше грошей, аби ми могли зробити ще більше для сиріт», - додав заступник голови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ