Слухай онлайн
Здоров'я

На Львівщині майже кожен другий тест на коронавірус – позитивний

За останню добу в області провели понад 1600 ПЛР-дослджень та 1300 ІФА-тестувань. Із них - майже сім сотень осіб виявились хворими на коронавірус. Про це сьогодні, 4 грудня, у межах брифінгу розповів директор депаратменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Фото Міжнародний аеропорт "Львів"

За добу на Львівщині додалось 675 випадків COVID-19

ʺЗаповненість ліжкової мережі зараз становить 46%. Період останнього тижня-двох кількість виявлених пацієнтів тримається на досить високому рівні. Кожен другий протестований – позитивний. Динаміка госпіталізованих хворих – менше умовного рівня занепокоєння, тобто менше 50%ʺ, - наголосив Орест Чемерис.

За його словами, якщо ще кілька тижнів тому госпіталізували до 300 пацієнтів щодня, то останніми днями ця цифра тримається на рівні 110 – 130 осіб.

ʺОднак це не означає, що коронавірус пішов на спад. Треба розуміти, що ті пацієнти, які є в стаціонарах на лікуванні мають клініку тяжких пневмоній, вони є киснево залежні. Тому пильність втрачати зарано, особливо в сезон зимових застуд та грипу. Мусимо ретельно стежити за дотриманням дистанціювання. Це стосується також свят, які наближаються. Закликаю не відзначати у широких компаніях свята та мінімізувати свої контакти наскільки це можливоʺ, - акцентував керівник депаратменту.

Станом на сьогодні, забезпеченість ліжок киснем становить 65,2%. Зайнято  1657 ліжок, а точок доступу до кисню є більше 2300 ліжок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ