Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині планують облаштувати Екопарк

Як повідомили 17 червня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, на Львівщині планують облаштувати Екопарк з природними умовами для проживання тварин.
Фото: Львівська ОДА

Відповідний Меморандум про співпрацю та реалізацію на території області проекту "Еко-Парк" підписали сьогодні, 17 червня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та заступник директора Громадської організації "Фельдман Еко-Парк" Володимир Андрющенко.

Реалізація проекту має на меті розміщення сучасного, з максимально наближеними до природних умов екологічного парку, у якому зможуть проживати тварини.

"Одне з першочергових завдань для Львівської ОДА – збереження та покращення екології регіону. Підписаний Меморандум про створення Екопарку – одна зі складових цієї місії. Сучасний, комфортний, у якому зможуть проживати тварини, вже незабаром запрацює на Львівщині. Це також допоможе розвивати туристичну привабливість області, стане улюбленим місцем відпочинку для мешканців Львівщини", - наголосив очільник області Максим Козицький.

Планують розмістити екопарк поблизу Львова. За словами Володимира Андрущенка, серед основних вимог – доступність для усіх мешканців. Мова йде про транспорту логістику, аби кожен охочий без перешкод зміг дістатися локації.

Зазначимо, що департамент архітектури та розвитку містобудування напрацьовує перелік територій та дорожні карти для реалізації проекту.

Додамо, що проект Національної мережі Екопарків України, який планують реалізувати не лише у Львівській, але й Дніпропетровській, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській та Херсонській областях, передбачає на першому етапі збільшення на понад 1 000 га земель природно-заповідного фонду, психосоціальну реабілітацію різних категорій жителів України, в т.ч. і постраждалих в результаті пандемії, залучення інвестицій, збільшення туристичного потоку, порятунок рідкісних видів тварин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ