Слухай онлайн
Здоров'я

На Львівщині триває реконструкція та розширення кисневої мережі

Зараз у лікарнях області є більше 1600 кисневих точок і майже 480 кисневих концентраторів достатньої потужності. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Фото Олена Ляхович

«Щодня ми доробляємо нові точки, стараємось максимально розширити наші можливості. Основний акцент ми робимо на централізоване забезпечення киснем, оскільки саме такий метод лікування дає кращий ефект», -  розповів Орест Чемерис.

Окрім того, зараз формується кадровий резерв, аби за потреби діяти по ситуації.

В тих 22-ох закладах охорони здоров’я, які працюють із ковідом, медиків вистачає, однак погіршення епідситуації може викликати потребу у більшій кількості лікарів.

«Мусимо бути готові до різних варіантів розвитку ситуації, тому розглядаємо можливість залучення тих лікарів, які зараз із коронавірусом не працюють. Не виключено, що будемо задіювати інтернів та студентів старших курсів.», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Роботу інтернів куруватимуть досвідчені фахівці, які мають на це право. Кількість додатково залучених лікарів до лікування пацієнтів із коронавірусом залежатиме від розвитку епідситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ