Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відбудуться семінари про виробництво газу зі сланцевих порід

22 січня на засіданні постійної комісії Львівської обласної ради з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради генеральний директор компанії "Шеврон Україна" проінформував депутатів про наміри компанії продовжити у 2013 році серію інформаційних семінарів на тему: "Виробництво природного газу зі сланцевих порід", повідомила прес-служба Львівської облради.

Зокрема, 6 лютого заплановано провести такий семінар для представників громад Миколаївського, Жидачівського та Пустомитівського районів у Миколаєві Львівської області; 7 лютого —  для представників громад Кам’янка-Бузького, Сокальського та Жовківського районів у Кам’янці-Бузькій; 8 лютого — для представників громад Буського, Золочівського та Перемишлянського районів у Буську.

Депутати пообіцяли взяти участь у цих семінарах і попросили організаторів також запросити на семінар громадськість та журналістів.

Окрім того, на засіданні комісії депутати заслухали інформацію сільського голови Ясниської сільської ради Мирослава Замлинного про стан експлуатації пункту захоронення радіоактивних відходів Львівського ДМСК ДК "УкрДЕО "Радон", розташованого на території с. Буда Яворівського району Львівської області. Місцева громада просить обласну раду допомогти налагодити співпрацю підприємства з сільською радою для вирішення гострих соціальних проблем. Депутати вирішили повернутися до розгляду цього питання на одному із найближчих засідань комісії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ