Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівській залізниці посилюють контроль за оплатою проїзду

Фото Львівська залізниця
Фото Львівська залізниця
Фото Львівська залізниця
Фото Львівська залізниця
1/2
Львівська залізниця запровадила посилений контроль за оплатою проїзду у приміському сполученні. Про це повідомили 30 грудня Гал-інфо у пресцентрі Львівської залізниці.

Регіональна філія ʺЛьвівська залізницяʺ АТ ʺУкрзалізницяʺ запровадила комплекс заходів, скерованих на підвищення доходності від приміських пасажирських перевезень, а також запобігання випадкам безквиткового проїзду громадян у приміських електро- та дизель-поїздах. Із цією метою на вокзалах та станціях працюють посадкові групи залізничників та стрільців воєнізованої охорони, що проводять посилену перевірку проїзних документів у пасажирів під час посадки у приміські поїзди, а також після завершення подорожей та виходу з перонів.

Особлива увага груп контролю зосереджена на вокзалах і станціях обласних і районних центрів, де спостерігається значний пасажиропотік. Крім того, на залізниці працюють роз’їзні групи, що здійснюватимуть рейдові перевірки роботи провідників та наявності квитків у пасажирів, у тому числі пільгових проїзних документів, безпосередньо у поїздах на маршрутах слідування.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням вчасно та в повному обсязі оплачувати вартість проїзду у приміських потягах, а також просить пасажирів пільгових категорій брати у касах чи у провідників пільгові проїзні документи та сподівається на активну та принципову позицію громадян у випадках неякісної роботи працівників магістралі. Крім того, залізничники наголошують, що чесна та сумлінна оплата проїзду – це внесок пасажирів у зменшення збитковості приміських пасажирських перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ