Слухай онлайн
Економіка

На освіту Львівщини з обласного бюджету на наступний рік передбачили 37 млн грн

Львівська обласна рада під час сесійного засідання сьогодні, 23 грудня, затвердила зміни до обласної Програми розвитку освіти, передбачивши річне її фінансування в сумі 37 млн грн.
Олег Паска - заступник голови го " Форум Львів і майбутнє ".

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Як наголосив директор департаменту освіти облдержадміністрації Олег Паска, у програмі на наступний рік основний акцент ставлять саме на зміст освіти. 

«Додано кошти на проведення конкурсів та преміювання для вчителів, на інноваційний розвиток та програми.  В планах також створення професійних академічних ліцеїв. На сьогодні формується мережа, зараз ми очікуємо пропозицій від профільної комісії і будемо над цим працювати впродовж року. 

Значна увага буде приділена створенню навчально-практичних центрів при закладах професійно-технічної освіти, оскільки на це у 2022 році ми очікуємо державну субвенцію в сумі понад 20 млн грн, тому ми закладаємо також в  обласному бюджеті гроші на співфінансування», - зазначив директор департаменту освіти Олег Паска.

За його словами, наступного року також очікується закупівля 30-ти Школяриків для громад області. На придбання та облаштування системи трекінгу руху шкільних автобусів передбачили 3 млн грн.

Ще 2 млн грн заклали у програмі на аудит закладів та установ освіти  обласного підпорядкування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ