Слухай онлайн
Cуспільство

На платформі "Всеукраїнська школа онлайн" розпочав роботу "Кабінет учителя"

На онлайн-платформі "Всеукраїнська школа онлайн" розпочав роботу інструмент "Кабінет учителя". Про це повідомили 9 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Олена Ляхович, світлина ілюстративна

За допомогою нього вчителі зможуть організовувати віртуальні класи та слідкувати за успішністю учнів. Крім того, оновлено дизайн платформи. Новий інструмент було презентовано сьогодні, 8 квітня 2021 року, під час тематичного вебінару.

"Кабінет вчителя – це стратегічний крок для розвитку національної платформи "Всеукраїнська школа онлайн". Наступний важливий крок – це запуск мобільних застосунків для iOS та Android, щоб онлайн-навчання для дітей стало ще зручнішим та доступнішим", – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

"Кабінет учителя" робить зручнішою організацію дистанційного та змішаного навчання. Зокрема, він допомагає адаптуватися до умов повного чи часткового дистанційного навчання, полегшує комунікацію з учнями та відстеження їхньої успішності.

Функціонал кабінету вчителя ВШО дає можливість: 

влаштовувати дискусії для обговорення окремих тем,
відстежувати прогрес у навчанні кожного учня,
створювати віртуальні класи,
запрошувати учнів до перегляду курсів.

Також заплановано згодом забезпечити можливість для вчителів створювати власні курси на платформі.

Більше інформації про можливості «Кабінету вчителя» – у відеоінструкції за посиланням, а також у матеріалах онлайн-презентації. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ