Слухай онлайн
Cуспільство

На Різдво будуть вистави у двориках театрів

Цьогоріч вперше для святкування будуть задіяні дворики театрів. В усіх міських театрах діятиме особлива Різдвяна програма. Будуть ставити вистави на саме Різдво. А саме будуть задіяні дворики театрів ім. Лесі Українки та Першого академічного театру для дітей та юнацтва. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Особливий подарунок мешканцям та гостям міста на Різдво готує театр ім. Лесі Українки - «Різдвяні чудеса в театрі Лесі». Вистави відбудуться 8 та 9 січня.

«Наша програма проходитиме не лише в дворику театру Лесі Українки, але і на малій сцені театру. Програма розрахована і на дітей, і на дорослих. Вона буде складатися з двох блоків. Денний блок буде цікавий для усієї родини. І другий блок буде для дорослих. Ми хочемо музичні твори, колядки зробити на новий лад», - зазначив Павло Ар’є, художній керівник театру Лесі Українки.

Вистави відбудуться 8 січня з 13:00 та 9 січня з 15:00.

«Якщо говорити про дворик і про усі цікавинки, які відбуватимуться в нас, то однією з цікавинок буде відеомапінг в подвір’ї нашого театру на різдвяну тематику. А опісля буде одна з прем’єр вистави «Подорож до Різдва», - зазначив Юрій Мисак, художній керівник театру Першого академічного театру для дітей та юнацтва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ