Слухай онлайн
Cуспільство

На Різдвяному Ярмарку відбудеться Конкурс льодових скульптур

У Львові триває Шостий Різдвяний Ярмарок. 18-19 січня на ярмарковій площі біля головної ялинки відбудеться Конкурс льодових скульптур. Відвідувачі зможуть не лише спостерігати за видовищним процесом створення експонатів, а й взяти участь у визначенні переможця. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Шостий Різдвяний Ярмарок у Львові завершиться Конкурсом льодових скульптур. В останні дні роботи, 18-19 січня, на площі перед Оперним театром львівські майстри створюватимуть крижане мистецтво. 

«Різдвяний Ярмарок ми вирішили завершити Конкурсом льодових скульптур. Його учасниками будуть львівські митці, які різьбитимуть скульптури з льодових брил просто неба на ярмарковій площі біля ялинки. Ми не обмежували майстрів жодною темою, тому вони матимуть широкий простір для фантазії і дещо імпровізуватимуть. Усі, хто 18-19 січня прийде на Різдвяний Ярмарок, зможуть безпосередньо спостерігати за захоплюючим творчим процесом і проголосувати за ту скульптуру, яка сподобається найбільше», - говорить Ольга Гренюх, арт-директор Шостого Різдвяного Ярмарку у Львові. 

Відвідувачі Ярмарку матимуть нагоду стати свідками процесу створення льодових скульптур, а також проголосувати за найкращу роботу, автор якої отримає приз глядацьких симпатій.

Нагадаємо, Шостий Різдвяний Ярмарок у Львові працюватиме до 19 січня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ