Слухай онлайн
Cуспільство

На свята західний кордон України перетнуло понад півмільйона осіб

В Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, що охороняє кордон з країнами Європейського Союзу та Республікою Молдова відзначають значне збільшення пасажирського та транспортного потоків у період новорічних та Різдвяних свят, повідомила прес-служба Західного регіонального управління ДПСУ.

Так, в період з 1 по 10 січня Західний кордон перетнуло майже півмільйона осіб та більше стошестидесяти однієї тисячі транспортних засобів, що на 5 відсотків більше в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Зокрема, найбільше зростання зафіксовано на українсько-польському кордоні, а також значне збільшення перетину кордону відбулося на українсько-угорському та українсько-словацькому кордоні. Також, варто додати, що відбулося зниження пасажирсько-транспортного потоку на відрізку кордону, що межує з Молдовою.

Аналітики регіонального управління зазначають, що дана тенденція по збільшенню потоку є характерною щороку, оскільки чимало громадян України слідує саме у цей період на відпочинок до країн Європейського Союзу, а також значна кількість наших співвітчизників та туристів з Європи їдуть до України на святкові дні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ