Слухай онлайн
Cуспільство

На вул. І. Франка у Винниках прокладуть водопровід

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець повідомив, що, відповідно до доручення міського голови Львова, разом з проєктантами було віднайдено рішення щодо прокладання водопроводу на вул. І.Франка у Винниках.
фото - пресслужба ЛМР

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі ЛМР.

Варто зауважити, що, відповідно до проєкту, за яким вул. І.Франка розпочинала ремонтувати ще Винниківська міська рада, влаштування централізованого водопостачання на цій вулиці не було передбачено.

«Міський голова доручив прокласти там водопровід. Бо той проєкт, який був розроблений Винниківською міською радою, чомусь не враховував питання водопостачання мешканців. Тому ми змушені були зменшити темп ремонтних робіт, щоб знайти проєктне рішення. І сьогодні його вже знайшли. Зараз підрядник має купити труби і розпочати інтенсивні роботи з їх прокладання. Тоді все там зарухається знову. Думаю, за тиждень там роботи відновляться з більшою інтенсивністю»,- розповів Олександр Одинець.

На сьогодні дорогу ремонтують на ділянці від готельно-ресторанного комплексу «Святослав» до вул. Забава.

«Хоча запроєктована вона від вул. Галицької. Але там є асфальтне покриття, в досить доброму стані. Ми робимо ту ділянку, яка є найбільш катастрофічна, де вже були розпочаті роботи. Ту ділянку, яка не є катастрофічною і роботи на якій не були розпочаті, ми не будемо рухати. Можливо вже наступного року»,- зазначив Олександр Одинець.

За його словами, до кінця року на вказаній ділянці вул. І.Франка планують покласти перший шар асфальту.

Загальний кошторис робіт, які виконує ШРБУ-65, складає 23 млн грн.

Нагадаємо, ремонт цієї дороги розпочали минулого року на замовлення ще Винниківської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ