Слухай онлайн
Cуспільство

На вул. Замарстинівській розпочали монтаж рейок трамвайних колій

У Львові тривають активні роботи з ремонту вул. Замарстинівської. Зараз підрядник працює на ділянці від вул. Липинського до вул. Гайдамацької. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», станом на зараз прокладено 472 м водопроводу, діаметром труби 160 мм на ділянці до вул. Дашкевича. Також змонтовано 6 залізобетонних колодязів. Після укріплення грунту цементним розчином на ділянці 102 м, розпочалися роботи зі заміни каналізаційного колектора. Вже змонтовано 268 м каналізаційної труби діаметром 1600 мм. Збудовано 11 нових каналізаційних камер для підключення існуючих каналізаційних мереж житлових будинків та 10 дощоприймальних колодязів.

На ділянці від будинку № 112 до № 94 на вул. Замарстинівській влаштовано піщано-щебеневу та асфальто-бетонну основу під плити трамвайних колій площею 760 м кв. Змонтовано плити трамвайних колій на ділянці 345 м. А також влаштовано тротуар площею 600 м кв. Змонтовано 240 м дорожнього бортового каменю. Залито 9 фундаментів з анкерами для опор контактної мережі.

Розпочався монтаж рейок трамвайних колій, станом на сьогодні прокладено 225 м трамвайної колії. І вже замощено її бруківкою площею 150 м кв.

Дорога залишиться у тих відстанях, яких була до ремонту. Також вона буде вимощена бруківкою. Вся бруківка, яка була демонтована, потім буде використана для замощення дорожнього покриття.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");