Слухай онлайн
Cуспільство

На вихідних у Львові висадили 73 дерева

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
Минулої суботи, 10 квітня, у місті висадили 73 дерева в межах глобальної ініціативи "Озеленення планети" та за підтримки піцерії "LA П’ЄЦ". Про це повідомили 12 квітня Гал-нфо у пресслужбі ЛМР.

Зокрема, за словами керівниці управління екології та природних ресурсів Олександри Сладкової, сформовані саджанці висадили у місцях, де вони були найбільш необхідні.

ʺУ Львові стало офіційно на 73 дерева більше! Цифра не вражає? Чому не пишемо 1000? Тому що наша ціль є інакша: 100% приживання і 100 років щасливого життя кожного дерева!

Дивлюся я на стрічку новин з людьми з різних міст, що щось садять. І думаю про те, що у Львові, можливо, посаджено порівняно небагато дерев, проте це сформовані саджанці на своїх місцях, де кожен є потрібним, а не висадка тоненьких прутиків самосівів на відкритих ділянках парківʺ, - зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

Нагадаємо, ініціаторами проекту ʺОзеленення планетиʺ є найбільший діловий клуб, який об'єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine. В проекті задіяні усі області країни, відповідно висадка відбуватиметься одночасно по всій Україні, а також у 100 країнах світу.

Зокрема, головними локаціями висадки у Львові є: центр міста, територія вздовж трамвайної колії на Сихів, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківський райони.

Глобальний екологічний проект ʺОзеленення планетиʺ підтримують Львівська міська рада та Львівська обласна адміністрація. Місія ініціативи - на наступні 3 роки висадити 100 млн дерев по всій планеті і поширити цю тему серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи.

Довідка

Минулого року в межах глобального екологічного проєкту ʺОзеленення Україниʺ та Акції ʺ1 000 000 дерев за 24 годиниʺ, яка проходила 17 жовтня, було висаджено 1 831 333 дерев, в тому числі в Львівській області - 212 тисяч. Кількість видів дерев — 33. Також у знак солідарності до екопроєкту та України у 10 країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в акції взяли понад 50 000 учасників. Відповідно, було встановлено рекорд України, а результати внесено в Книгу рекордів України.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині висадили 120 га лісу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ