Слухай онлайн
Політика

На захист Гриценка став військовий прокурор Матіос

Триває інтрига навколо парламентського розслідування зловживань в Міноборони України. На захист Гриценка став військовий прокурор Матіос. Про це повідомило видання Наш Київ.

Анатолій Гриценко

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України (ТСК ВР), робота якої довгий час блокувалась самими ж депутатами, нарешті активувалась, - повідомляє журналіст Юрій Колесник на сторінках видання Цензор.

На минулому тижні свідчення парламентарям надав директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін. За його словами, найбільше шкоди на посаді міністра оборони заподіяв Анатолій Гриценко, котрий масово розпродавав озброєння та майно ЗСУ.

Зокрема наводились конкретні приклади скорочення кількості танків - з потрібних 3200 машин парк танків за часів Гриценка скоротився до 2508 шт. Решта 682 танки вважались надлишковими та офіційно продавалися в середньому за 67 тисяч  гривень.

В частині знищення Збройних Сил України, по всіх позиціях, Гриценко є абсолютним «чемпіоном». Міністром оборони Олександром Кузьмуком, для прикладу, було виведено зі складу ЗСУ лише 26 танків.  Аналогічні процеси відбувались і з іншим озброєнням, - цитує журналіст слова  Олександра Рувіна, директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

Проте, розраховувати на кримінально-процесуальні наслідки для Гриценка не доводиться, - вважає журналіст.  На захист політика неочікувано виступив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який не підтримує діяльність роботи ТСК ВР. Більше того — фактично погрожує кримінальною відповідальністю експертам та депутатам, що беруть в ній участь (див. копії листів до Тимчасової слідчої комісії, за його підписом).

Можлива причина такої позиції військового прокурора дуже проста — Анатолій Гриценко надав пану Матіосу два місця в своєму списку. А за умови доведення роботи Тимчасової слідчої комісії до логічного завершення, Гриценко і його команда гарантовано стануть непрохідними, - повідомляє журналіст Юрій Колесник на сторінках видання Цензор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ