Слухай онлайн
Здоров'я

На закупівлю медичного обладнання і техніки у 2020 році витратили близько 63,6 млн грн

На оснащення 16 закладів охорони здоров’я області високоспеціалізованим медичним обладнанням, апаратурою та медтехнікою у 2020 році витратили близько 63,6 млн грн, інформує прес-служба Львівської облради.

Про це йшлося під час звіту про стан виконання заходів Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, який заслухали на комісії з питань охорони здоров’я та материнства.

За ці кошти вдалося придбати 17 апаратів штучної вентиляції легень, 34 кисневих концентратори, 4 апарати УЗД, 7 рентгенапаратів, 2 автомобілі швидкою медичної допомоги, аспіратори, пулькоксиметри, шприцеві насоси та інше медичне обладнання.

Також депутати розглянули доопрацьований проєкт Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, у якому враховані напрацьовані пропозиції членів комісії в межах затвердженого бюджетом фінансування на цей рік у 168 млн грн. 

Після остаточного погодження профільною комісією програму мають розглянути та затвердити на сесії Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ