Слухай онлайн
Cуспільство

Наступного року у громадах Львівської МТГ реалізують 16 проєктів Громадського бюджету

За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, наступного року у громадах Львівської МТГ реалізовуватимуть 16 проєктів-переможців Громадського бюджету 2021-2022. Серед них 1 великий та 15 малих.
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Так, у категорії «Великі» переміг проєкт №50 Громадський мультиспортивний простір «Центральний парк «Зашків». Тут хочуть облаштувати простір для занять спортом, зі скейт-парком, дитячим майданчиком, футбольним та волейбольним полями, тенісним кортом та амфітеатром.

Щодо малих проєктів, то тут традиційно більшість на освітню тематику. Зокрема, у школі №74 у Рудному відремонтують центральний вхід та зроблять його пристосованим для осіб з особливими потребами.

У Винниківській школі №29 хочуть створити дітям комфортні умови для вивчення англійської мови. Для цього треба відремонтувати кабінет іноземної мови та закупити сучасне обладнання.

У гімназії в селі Лисиничі облаштують зону відпочинку для учнів. Для того, щоб діти на перервах мали можливість відпочивати, граючи в настільні ігри та використовуючи освітні можливості інтерактивної стіни.

У Великих Грибовичах коштом Громадського бюджету облаштують шкільний актовий зал. Насамперед тут хочуть змонтувати сцену, встановити якісне освітлення, комунікації, закупити акустичну систему тощо.

У школі в селі Гряда відремонтують їдальню. Її перетворять на сучасну зону, де можна не тільки поїсти, а й відпочити у комфортних умовах. Проєкт передбачає капітальний ремонт приміщення їдальні, закупівлю та встановлення обладнання харчоблоку тощо.

У Зарудцях бракує футбольного майданчика – його облаштують на території місцевої гімназії.

Ще три проєкти стосуються дошкільних навчальних закладів. Так, на території садка №156 у Винниках встановлять навіси, а в садочку в Зашкові облаштують дитячий спортивний майданчик. Заміну павільйонів у дошкільному закладі передбачає проєкт-переможець №164, поданий мешканцями Дублян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ