Слухай онлайн
Здоров'я

Наступну амбулаторію сімейної медицини відкриють на вул. Личаківській, 119

Наступна, 19 сімейна амбулаторія у Львові запрацює у Личаківському районі на початку літа. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Торік у Львові запрацювали три нові амбулаторії сімейної медицини. Одну амбулаторію відкрили для мешканців Залізничного району на вул. О. Степанівни, 35А. Для мешканців Шевченківського району – одну створили на вул. Грінченка, 6 і ще одну – відкрили на вул. Шевченка, 358Б, капітально відремонтувавши поліклінічне відділення, яке до цього там функціонувало. Вже цього року амбулаторію відкрили для мешканців Нового Львова на вул. Тернопільській, 9. 

Минулого року майже 13 тис. мешканців Залізничного району міста отримали сучасні та зручні умови для лікування неподалік від дому – на вул. О. Степанівни, 35А запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини у складі 3-ї міської клінічної лікарні. Також нову амбулаторію торік відкрили для майже 9 тис. мешканців Шевченківського району – на вул. Грінченка, 6 у складі 1-ої міської клінічної лікарні ім. Князя Лева. Окрім того, капітально відремонтувавши приміщення поліклінічного відділення на вул. Шевченка, 358Б, створили амбулаторію для понад 12 тис. мешканців мікрорайону Рясне.

«Сьогодні, відповідно до медичного законодавства, відбувається наближення первинної медичної допомоги до місць щільного проживання населення. Якщо раніше робилися централізовані великі поліклініки, то останніми роками відбувається їх децентралізація у місцях щільного проживання з тим, щоб зона обслуговування була приблизно 10-15 тис. осіб, і щоб людям було ближче добратися, і щоб обслуговування було комфортнішим.

Минулого року у Львові продовжувалася реалізація державної політики щодо запровадження сімейної медицини. Було відкрито дві нові амбулаторії: на вул. Грінченка, 6 і на вул. О.Степанівни, 35А. Також капітально відремонтовано приміщення на вул. Шевченка, 358Б, і створено там амбулаторію для мешканців мікрорайону Рясне-1», - розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Вже цього року нову амбулаторію сімейної медицини відкрили на вул. Тернопільській, 9 для понад 12 тис. мешканців Нового Львова.

«У 2017 році плануємо відкрити амбулаторію сімейної медицини на вул. Личаківській, 119, і ремонтні роботи там вже розпочалися. Також плануємо відремонтувати  ще одну амбулаторію на Рясне», - додав начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Загалом у закладах охорони здоров’я Львова функціонує 459 дільниць, 18 амбулаторій та 36 відділень сімейної медицини. Охопленість сімейною медициною становить 91,5 % населення міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...