Слухай онлайн
Cуспільство

Національний природний парк “Сколівські Бескиди” можна відвідати онлайн

Віртуальний туристичний маршрут Національного природного парку “Сколівські Бескиди” створили Міндовкілля та Google Україна. Про це повідомили 20 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Національний природний парк "Сколівські Бескиди"

Відтак, кожен охочий може здійснити онлайн подорож та побачити такі об’єкти як: Крушельницьке лісництвоМертве озеро та Палац Гредлів.

“Оцифровані національні парки – це крок для промоції захоплюючих українських краєвидів та заохочення туристів відвідати цю місцевість”, - підкреслив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Зазначимо, Національний природний парк «Сколівські Бескиди» завершив проект впорядкування мереж із 19 екологічних стежок та туристичних маршрутів для активного туризму, зокрема пішохідних і велосипедних. Загальна протяжність усіх шляхів– 146 км, кожен тривалістю походу від 1 до 6 годин.

На кожному зі шляхів встановлені початкові, проміжні й кінцеві інформаційні стенди, проведено ознакування зі знаками напрямку та орієнтування.

Проект профінансовано за рахунок цільового фонду охорони навколишнього природного середовища обласного бюджету. Загалом у 2020 році Львівщина інвестувала у розвиток інфраструктури і промоцію Національного природного парку "Сколівські Бескиди" майже 6 млн грн.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у "Сколівських Бескидах" упорядкували GPS-треки руху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ