Слухай онлайн
Cуспільство

Нацрада розгляне питання новорічного "шабашу" "Інтера" 15 січня, - Артеменко

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про дотримання законодавства під час новорічного ефіру "Інтером" на найближчому засіданні, що планується на 15 січня. Про це повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про дотримання законодавства під час новорічного ефіру на найближчому засіданні, що планується на 15 січня. Про це в коментарі «Телекритиці» повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

За його словами, порядок денний засідання наразі ще остаточно не сформований, але враховуючи величезний резонанс щодо новорічного ефіру телеканалу «Інтер», члени Нацради очевидно розглянуть питання про результати моніторингу новорічного ефіру загальнонаціональних каналів.

«На останньому засіданні я дав доручення моніторити всі загальнонаціональні канали. У мене були перестороги, що хтось захоче дати привітання Путіна. Але я і в страшному сні не міг подумати, що показуватиме "Інтер". Одна справа, коли канали не могли швидко позбутися російських серіалів, бо вони були закуплені на рік, і вибирали між патріотизмом і бізнесом. А тут всі канали мали змогу заздалегідь підготувалися до Нового року. Я хочу запросити на засідання представників громадськості, телеканалів, парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, РНБО, щоб не тільки розібратися в ситуації, а з зробити висновки. Ви ж розумієте, що Нацрада не може просто взяти і забрати ліцензію. Це може зробити тільки суд і то, тільки після довготривалої процедури», - сказав Юрій Артеменко.

Раніше директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак заявив, що «Інтер» має стати суспільним телеканалом.

Нагадаємо, канал «Інтер» в новорічному ефірі показав виступи співаків, які неодноразово виступали з антиукраїнськими заявами, а деякі з них є персонами нон-грата в Україні.

Програма новин на «Інтері» «Подробности» відмежувалася від такої політики каналу, засудивши її.

Раніше представники комісії з питань поширення й демонстрації фільмів та низки правозахисних організацій закликали позбавити «Інтер» ліцензії.

Як писала «Телекритика», міністр інформаційної політики Юрій Стець домагатиметься заборони допуску в український телеефір осіб, які шкодять Україні або публічно підтримують її опонентів.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що Нацрада має негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії телеканалу «Інтер».

Телеканал «Інтер» вважає всі звинувачення, висловлені на нашу адресу 1 січня 2015 в українських ЗМІ, тиском на канал

Телекритика

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ