Слухай онлайн
Cуспільство

Негода у Львові: до прибирання міста залучили додаткову техніку

Сьогодні в місті працюють усі комунальні служби, до прибирання доріг та хідників залучена снігоочисна техніка та працівники ЛКП. Комунальники працюватимуть і протягом дня. Завтра також для працівників комунальної сфери оголошено робочий день. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Станом на 07.00 год в місті працювало 97 одиниць комунальної снігоочисної техніки, 8 — було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 299 м куб піскосуміші та 35 тонн реагентів і солі. Також районні адміністрації залучали додаткову техніку.

«Техніка працювала цілу ніч. Прогорнули дороги магістральні та внутріквартальні. У Галицькому районі прогорнули магістральні і частину внутріквартальних, бо є ще вулиці, з яких сніг треба вивозити. Такі дороги будемо спільно з поліцією перекривати, аби їх очистити від снігу. Там де сніг можна відкинути, продовжуємо його відкидати, а де можна забрати, будемо вивозити. Замерзань не зафіксовано», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань ЖКГ.

За ніч вивезли 950 м куб. снігу.

Вчора протягом дня працювала 121 одиниця снігоочисної техніки, ще 13 було на чергуванні. Для посипання хідників та доріг використано 148 м куб піскосуміші та 20 тонн солі і реагентів.

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці - це 86 одиниць. Місто має також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ