Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Невідомі зламали поштову скриньку журналіста Української правди

Одну з поштових скриньок журналіста "Української правди" Сергія Лещенко зламано.

Про це він написав у своєму блозі.

"Моя особиста думка – шукали способи надходження інформації до мене. Наприклад, фотографій всередині будинку Януковича в "Межигір'ї". Або австрійських матеріалів на сина Азарова. Шукали дарма. Бо фото поштою не пересилалися. А матеріали на сина Азарова взято у відкритому доступі", - вважає журналіст.

Він також повідомив, що починаючи з кінця грудня 2012 року, зловмисник через електронну пошту намагався йому "втюхати" компромат на Сергія Арбузова.

"Після нового року він поновив свої спроби. Вчора лист з вкладеним вірусом я переслав своєму колезі, аби той перевірив його. Аж раптом отримав від нього відповідь: "С файлом все Ок!, просто зашифрован, попробуй вот так открыть. Или выруби антивирус и открывай", - розповів журналіст.

Однак перед запуском листа він спитав у колеги, чи писав він йому такого листа, і той сказав, що ні.

"Виявилося, що злодій підробив лист від мого колеги, аби змусити мене таки відкрити вірус. Ми почали перевіряти мою поштову скриньку. Виявилося, що паралельно зловмисник вніс до фільтру поштову адресу цього ж мого колеги, аби я не отримав від нього справжню відповідь", - повідомив Лещенко.

Журналіст також підозрює, що злодій, отримавши доступ до його пошти, хотів пройти далі та отримати доступ до його комп'ютеру.

"Під виглядом компромату на Арбузова та, підробляючи листи від колеги, він намагався спонукати мене встановити на комп'ютері вірус. Завдяки якому він міг би не просто отримати всі дані з машини, але також всі паролі до інших скриньок, фейсбуку та серверу Української правди", - написав Лещенко.

Як відомо, напередодні Нового року журналіст УП Мустафа Найєм також виявив, що його пошту читає хтось невідомий.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ