Слухай онлайн
Cуспільство

Незаконний вилов риби: на Львівщині виявили 21 порушника

Як повідомили 21 квітня Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області, інспекцією виявлено 21 порушника, які здійснювали незаконний вилов риби.
Фото Держекоінспекція

Державною екологічною інспекцією у Львівській області під час здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням громадянами вимог природоохоронного законодавства на території Добротвірської та Кам’янка-Бузької територіальних громад Львівської області виявлено 21 порушника, які здійснюючи рибальство в заборонений час та в заборонених місцях порушили правила рибальства та водоохоронний режим на теплообмінному каналі Добротвірської ТЕС.

За результатами здійснених перевірок на порушників було складено 32 протоколи про адміністративне правопорушення, зокрема 21 протокол за ч.3 статті 85 та 11 протоколів – за ч. 1 статті 59 Кодексу України про адміністративне правопорушення із накладенням штрафів на загальну суму 3519 грн.

Державна екологічна інспекція у Львівський області вкотре наполегливо просить дотримуватися встановлених заборон на вилов риби під час нересту, що відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ