Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Німецькі спеціалісти займуться перепідготовкою робітничих кадрів

На Львівщину приїдуть представники німецьких організацій, які займаються підготовкою і перепідготовкою робітничих кадрів для підприємств Німеччини. Як пояснив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, фахівці приїхали в Україну на запрошення німецьких фірм, які працюють тут і зіткнулися з проблемою браку кваліфікованих робітників. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"У Німеччині такі організації є своєрідною зв'язковою ланкою між виробниками, освітянами та центрами зайнятості, - зазначив Юрій Підлісний. - Вони аналізують потреби німецьких підприємств щодо підготовки чи перепідготовки робітничих кадрів і допомагають у вирішенні їхніх проблем з персоналом. На Львівщині фахівці поділяться власним досвідом і продемонструють німецьку модель, яка успішно працює уже багато років. Німеччина є індустріальною країною, яка дуже динамічно розвивається, тому у них часто з'являється необхідність перепрофілювання робітників".

Німецькі спеціалісти організують курси для підготовки робітничих кадрів у тісній співпраці з профтехосвітою, місцевими підприємствами та центром зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

Повідомити автору про помилку:

Адреса сторінки з помилкою:

Текст з помилкою:

Коментар :