Слухай онлайн
Cуспільство

Одному із скверів Львова присвоять ім’я Василя Сліпака

Як інформує Інформаційний портал депутатів, відповідно до рекомендації комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові, пропонується присвоїти ім’я Василя Сліпака скверу, розташованому на вул. Петра Дорошенка.

Про це повідомила начальниця департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда під час засідання постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради.  

За словами Наталії Бунди, з нагоди Дня міста скверам Львова традиційно присвоюють імена видатних постатей.

ʺРозпорядженням міського голови Андрія Садового утворено робочу групу з цього питання. Сквер, якому присвоять ім’я Героя України Василя Сліпака розташований на початку вулиці Петра Дорошенка, де є трамвайна зупинка. На стіні заплановано також намалювати мурал, присвячений співакуʺ. 

Секретар комісії культури, молодіжної політики та спорту Юлія Хомчин у коментарі зазначила, що Василь Сліпак є людиною культури світового масштабу і потрібно належно віддавати йому шану.

ʺНайкраще пам’ятати про людей, які віддали свої життя  - це жити за такими принципами, моральними настановами, за які вони загинули. Ми маємо бути людьми, гідними їх вчинку. Тому важливо пам’ятати. Окрім  того, що він є Героєм України, він є людиною культури світового масштабу, його ім’я знає Франція, Німеччина, Австрія. Тому це найменше, що ми можемо зараз зробити  - називати простори іменами своїх героївʺ.

Голова комісії Віталій Свіщов, у свою чергу, зауважив, що був присутній на засіданні комісії з найменування та перейменування назв вулиць. На комісії точилась дискусія щодо того, який саме сквер назвати ім'ям видатного співака. ʺЗійшлись на тому, що це має бути сквер в центральній частині міста, а не на околиці. А от яким він має бути - тема до обговорення громадськостіʺ.  

Відповідно до проекту ухвали, Галицька районна адміністрація у місячний термін має виготовити та встановити таблиці з назвою ʺСквер імені Василя Сліпакаʺ.

Інформаційний портал депутатів ЛМР

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ